Şehir otelleri :

Şehir otellerinde misafir sirkülasyonu çok fazladır. Kimlik ve ehliyet tarama-okuma özelliği olan TR821 ürünü ve SmartScan yazılımı bu sirkülasyondaki kimlik kayıt yoğunluğundan otelleri kurtarmaktadır.

Misafirlerin otelden en büyük beklentilerinden birisi kayıt işleminin hızlı biçimde yapılıp biranönce odasına çıkmaktır. Misafirler genelde uzun bir seyahat sonrası otele ulaşabildiği için kayıt işlemlerinin hızlı gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Bu aşamada Otellerin artık en büyük yardımcısı TR821 kimlik ve ehliyet tarama sistemidir. Misafirinizden kimlik veya ehliyetini alın ve 6 sn. sonra iade ederek kayıt işleminin tamamlandığını söyleyebilirsiniz. Bu sistemle oteller artık kimlik-ehliyet fotokopisi çekmez, misafirlerin kimlik bilgilerini ekrana elle doldurmaz.

Bu sistem ile kimli ve ehliyetlerin hem ön hemde arka yüz resmi taranır. TR821 kimlik scanner ile birlikte gelen SmartScan yazılımı kimlik-ehliyet bilgilerini arşivler ve otelin kullandığı önbüro programı ne olursa olsun , kimlik bilgilerini önbüro programına otomatik olarak atar. İstenilen kimlik-ehliyet görüntüsüne SmartScan yazılımdan sorgulama yaparak birkaç saniye içerisinde ulaşılabilir.