5 yıldızlı Oteller için çözümler:

Misafirlerin otelden en büyük beklentilerinden birisi kayıt işleminin hızlı biçimde yapılıp biranönce odasına çıkmaktır. Misafirler genelde uzun bir seyahat sonrası otele ulaşabildiği için kayıt işlemlerinin hızlı gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Bu aşamada Otellerin artık en büyük yardımcısı TR550 pasaport ve kimlik tarama sistemidir. Misafirinizden pasaport veya kimliğini alın ve 3 sn. sonra iade ederek kayıt işleminin tamamlandığını söyleyebilirsiniz. Bu sistemle oteller artık kimlik-pasaport fotokopisi çekmez, misafirlerin kimlik bilgilerini ekrana elle doldurmaz.

Şehir otelleri :

Şehir otellerinde misafir sirkülasyonu çok fazladır. Kimlik ve ehliyet tarama-okuma özelliği olan TR821 ürünü ve SmartScan yazılımı bu sirkülasyondaki kimlik kayıt yoğunluğundan otelleri kurtarmaktadır. 

 

 


Plaza-Fabrika-İş Merkezleri :

Çek hacmi yüksek olan Kurumsal firmalar Panini MyVisionX çek tarayıcı cihazlarını ve Eraysoft çek tarama ve işleme yazılımını kullanarak firmalarına gelen çekleri hızlı ve güvenli bir şekilde kayıt altına alabilirler. Bu çek bilgileri daha sonra otomatik olarak firmanın kullandığı ERP sistemine (Logo,Link,Netsis,SAP, Globis, Vera, … vs) otomatik olarak aktarılır. Firma içerisinde dijital bir çek arşiv sistemi sağlanmış olur. Firmalar Banka Eraysoft Banka entegrasyonu yazılımını kullanarak portföyündeki çekleri elektronik ortamda banka’ya gönderebilir ve elektronik ortamda bunların akibetlerini de alabilir. Böylece saatlerce süren bu işlemler birkaç dakika da yapılabilir.

Bazı Referanslarımız